Amber distribution Latvia

Amber Distribution Latvia ir Nr. 1 distribūcijas uzņēmums Latvijā attiecībā uz apjomu, ieņēmumiem un gūto peļņu. 2021. gadā Amber Distribution Latvia neto apgrozījums sasniedza visu laiku lielāko apjomu 136 miljonus EUR.

Tagad uzņēmuma sniegtie pakalpojumi klientiem ir pieejami arī online režīmā 24 stundas diennaktī jaunajā pasūtījumu platformā www.amberdrinks.eu!

Mūsu uzņēmums ir bijis vadošais izplatītājs kopš 1990. gada, ko 2007. gadā pārņēma mātes uzņēmums SPI Group un šobrīd ir daļa no holdinga Amber Beverage Group. Pateicoties mūsu pieredzējušajai un motivētajai pārdošanas un mārketinga komandai, mēs apkalpojam vairāk kā 4000 klientus, gadā pārdodot vairāk nekā 2.3 miljonu 9L kastes.

Amber Distribution Latvia portfelis ietver vairāk nekā 220 starptautiskus un vietējos dzērienu zīmolus, mūsu izsmalcināto vīnu izvēle ietver vairāk nekā 450 pozīcijas no 45 vīna darītājiem visā pasaulē. Mēs esam gandarīti, ka varam piedāvāt mūsu klientiem tik plašu un kvalitatīvu izvēli.

Neskatoties uz nelielo apjomu, Latvijas dzērienu tirgus ir konkurētspējīgs un ambiciozs. Lielākās kategorijas šeit ir degvīns, dzirkstošie dzērieni, viskiji un brendiji, kur Amber Distribution Latvia ieņem spēcīgu līdera stāvokli. Mūsu pozīcijā, kā vadošajiem izplatītājiem veikalu tīklos un HoReCa sektorā, mūsu lielākais izaicinājums ir turpināt pilnveidot mūsu darbību un atklāt jaunus veidus kā augt kopā ar mūsu klientu gaumi.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Galvenie fakti

2.3m

9 l kastes pārdotas

148m

EUR neto

> 220

brendi un produkti

>180

darbinieki

OUR AMBITION:

TO BECOME ONE OF THE TOP 10 SPIRITS INDUSTRY PLAYERS

  • €1BN TURNOVER COMPANY
  • 2 CORE BRANDS WITH 1M 9LCS

AMBITIOUS

MINDS

BRING

EXCELLEN

RESULTS

NEATLAIDĪBA
BIZNESA PIEEJA
PRIEKS
IZCILĪBA
ĀTRUMS
KOMANDAS DARBS
lockcrossmenu